Kontakt

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2222″ alignment=”center” img_link_target=”_self” img_size=”large” border_color=”grey” el_class=”noborder”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Cukiernia Szarlotka to firma z tradycjami. Założona została w 1975 roku przez
mistrza cukiernictwa Stanisława Trojakowskiego.

ornament

Cukiernia Szarlotka to firma z tradycjami. Już od ponad 40 lat dostarczamy naturalne i pozbawione wszelkich konserwantów i sztucznych barwników produkty najwyższej jakości. Jako firma rodzinna pielęgnujemy tradycję dlatego też nasze słodkości wyróżniają doskonałe i niezmienne od prawie pół wieku receptury dzięki którym otrzymujecie Państwo wyjątkowe ciasta i torty. Czuwa nad tym zespół kilku mistrzów cukierniczych i szereg wykwalifikowanego personelu. Cieszymy się, że od lat możemy towarzyszyć Państwu w ważnych dla Was chwilach takich jak: komunie, wesela, urodziny i wiele innych okoliczności. Daje to nam satysfakcję do dalszej pracy z prawdziwą pasją!

Zespół Cukierni Szarlotka[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Cukiernia Michał Trojakowski

  • Torty na dowóz na terenie całego Śląska i Małopolski. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy! Zrobimy wszystko za Ciebie.
  • Tel: 725 080 805
  • Email: mail@tortykomunijne.pl